SEYAHAT SİGORTASI

Seyahat Sigortası Nedir

Seyahat sigortası; ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt içine, yurt dışına seyahat edenleri, seyahat esnasında karşılaşabilecek sağlık risklerine karşı koruyan sigorta türüdür. Seyahat boyunca oluşabilecek kaza, sakatlık, bagaj kaybolması gibi riskleri teminatlar dahilinde karşılar.


Neleri Karşılar

Yurt içi yurt dışı yolculuklarda başınıza beklenmedik olaylar gelebilir. Tahmininiz dışındaki çok fazla olay yolculuğunuzun tadının kaçmasına sebep olabilir. Öyle ki Sigortalı, poliçe süresi boyunca seyahat esnasında meydana gelebilecek bir kaza ya da ani bir rahatsızlık sonucu ortaya çıkabilecek acil tıbbi yardım masraflarını, bagaj kaybolması gibi yolculuk risklerini, seyahat sigortası özel şartları doğrultusunda teminat limitleri dahilinde güvence altına alır.


Ne Zaman Yaptırmalısınız

Sigorta süresi yurt içi seyahatleri için poliçede belirtilen başlangıç ve bitiş tarihleri arasındadır. Yurtdışı seyahatlerinde ise; pasaportta yazılan ülkeden çıkış tarihinde poliçe başlar ve ülkeye giriş tarihinde ise biter. Seyahat sigortası yaptırmak istediğinizde poliçenizi ister seyahat başına ister yıllık olarak tüm seyahatlerinize yaptırabilirsiniz.


Bavulunuzda sigortanız varsa, yolunuzda engel olmayacaktır. Sigortam61.com avantajlı seyahat poliçeleri sunarak yolculuklarınıza konfor katıyor. İsterseniz web sitemizde sunduğumuz online seyahat poliçesi ile seyahat sigortanızı hemen satın alabilirsiniz.
Seyahat Sigortası Teklifi Al

 

 

 

Adres
: İSKELE CAD. USTAPARK OTEL KARŞISI MERKEZ TRABZON
Telefon
: +90 462 322 10 10
Faks
: +90 462 322 10 42
GSM
: +90 533 540 99 44