KONUT SİGORTASI

Eviniz Olsun, Derdiniz Olmasın

Konut sigortası evinizi ve dilerseniz içindeki tüm eşyaları hırsızlık, yıkılma, su baskını, yangın, terör, kaza gibi risklere karşı güvence altına alan sigortadır. Evler için alınan güvenlik önlemleri alarm, kamera sistemleri, uyarıcılar, sinyaller ile sınırlıdır. Hırsız ya da tehlikeler için en kapsamlı ve maliyeti düşük güvence biçimi konut poliçeleridir. Fiyat olarak oldukça az, kapsam bakımından ise geniş teminat tercihindedir.


Ev sahibi için sigorta yaptırırken ufak bir maliyet ile eşyaları da sigorta altına almak doğru bir seçim olacaktır. Eve gelebilecek bir hasarda eşyalarda birlikte zarar görecektir. Kiracılar için konut sigortası; sadece eşya teminatının yapılması ile gerçekleşmektedir.


Konut Poliçelerinde Fiyat Avantajı

Konut sigortası evinizi büyük risklere karşı koruma altına alırken; sunduğu fiyatlar oldukça az bedellerdedir. Eviniz yangın, hırsızlık, deprem, su baskını gibi tehlikeler ile her an karşı karşıyadır. Hayatında hiç su baskını yaşamamış, hırsızlık olayı duymamış pek kimse yoktur. Evinizi tümüyle riske atmaktansa çok uygun fiyata şimdi önlem almak en akıllıca çözüm olmaktadır.Konut Sigortası Teklifi Al

 

 

 

Adres
: İSKELE CAD. USTAPARK OTEL KARŞISI MERKEZ TRABZON
Telefon
: +90 462 322 10 10
Faks
: +90 462 322 10 42
GSM
: +90 533 540 99 44