Güncel Haberler
Kasko ve Trafik Sigortasını Ucuza Getirmek İçin
14 Aralık 2016

Kasko ve trafik sigortası yaptırırken düşülen hatalardan birisinin de ikisinin de aynı şirketten yapılarak fiyat alınmasıdır. Halbuki en uygun trafik sigortası ve en uygun kasko sigortası farklı sigorta şirketlerine denk geliyor olabilir. İşte bu aşamada karşılaştırmalı sigorta hizmeti çok önemli.

Araba sahiplerinin büyük bir çoğunluğu trafik sigortası ile birlikte kasko sigortasını da yaptırmakta. Eş zamanlı olarak yapılan bu sigortalarda fiyat almak için acenteye gidenler aynı şirketten alınan fiyatı görmekteler. Karşılaştırmalı sigorta teklifi sunan Sigortam 61’de fiyat teklifi çalışılırken en ucuz kasko veya trafik sigortası farklı sigorta şirketlerine denk geldiğini sigortalıya özellikle hatırlatıyor. Bazı sigorta sahipleri geçmişten kalma bir alışkanlık olarak her ikisini de aynı şirketten yaptırmak isteyebiliyor.

Trafik sigortası fiyatlarının çok büyük bir artış gösterdiği günümüzde tek tek fiyat araştırmak önemli. Sigortalı için zor ve zahmetli bir süreç gibi görünse de Sigortam 61 uzmanlığında oldukça kolay ve pratik..

Eklenmiş yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad:
E-posta:
Yorumunuz:
 
E-Posta adresimi gizle
 
Kasko ve Trafik Sigortasını Ucuza Getirmek İçin
Kasko ve trafik sigortası yaptırırken düşülen hatalardan birisinin de ikisinin de aynı şirke
Deprem Sigortası Nereye Yaptırılır
Zorunlu deprem sigortası ile tapu dairesinde, elektrik su aboneliklerinde karşılaşan kişiler de
Adres
: İSKELE CAD. USTAPARK OTEL KARŞISI MERKEZ TRABZON
Telefon
: +90 462 322 10 10
Faks
: +90 462 322 10 42
GSM
: +90 533 540 99 44